Eva81 schreef:Ik ben me nu eens aan het orienteren op wat Pip en ik willen gaan doen na de GH training,en heb me een klein beetje verdiept in Treiball,hebben jullie daar weleens van gehoord?Ik had er nooit eerder van gehoord,maar op zich lijkt me dat ook wel een interessante cursus voor de slimme Pip,maar goed we zijn nog aan het orienteren,dus wie weet gaan we ook wel voor iets anders...
ik denk dat het wel leuk is.
Een paar van Lisa haar flyballmaatjes doen ook aan treiball, dit zijn aussies en kelpies. Dit zijn van nature schapendrijvers.
Vanavond weer met Lisa naar de training, zondag wedstrijd in Rotterdam.
Lisa 26-04-05. Hieke Frouckje v.d. Liefelijke en Hollands Koetsiertje's Abe-Mozes.
Jammer dat ik niet even kan komen kijken Erna. Maar het bestuur heeft een vergadering zondag, dus ook het wandelen gaat aan Berts neus voorbij, al weet ik niet of ik dat al gedaan zou hebben want ik ben nog 'hondsmoe'
Catrijn 19-12-1978/30-6-1995 Norma van Abtswoude (Otje van Adhair x Pucky) 10-10-1995 /4-3-2002
Hollands Koetsiertje's Adah (Norma van Abtswoude X Kai) 6-6-1999/4-9-2015
Do Fija van Horst en Voorde 30-11-2006 (Noorderlicht X Rauzer)
H K Jelle 13-5-2004
Je kan je beter in acht nemen Loes en eerst opgeknapt zijn. Over twee weken, de 16de loopt Lisa weer in Rotterdam, Bergschenhoek.
Natuurlijk ook jammer van de wandeling, want de kontakten onderling zijn altijd erg leuk en gezellig na afloop.
Lisa 26-04-05. Hieke Frouckje v.d. Liefelijke en Hollands Koetsiertje's Abe-Mozes.
Eva leuk zo dichtbij, is zeker met de winter voor de deur erg fijn.
Hoop dat de school je zal bevallen.
Is het KC Culemborg? Dat had je dacht ik een keer opgenoemd.
Lisa 26-04-05. Hieke Frouckje v.d. Liefelijke en Hollands Koetsiertje's Abe-Mozes.
Ha, dat klinkt goed. Ben ook benieuwd of je Kees zult zien.
Catrijn 19-12-1978/30-6-1995 Norma van Abtswoude (Otje van Adhair x Pucky) 10-10-1995 /4-3-2002
Hollands Koetsiertje's Adah (Norma van Abtswoude X Kai) 6-6-1999/4-9-2015
Do Fija van Horst en Voorde 30-11-2006 (Noorderlicht X Rauzer)
H K Jelle 13-5-2004
Ha Eva, veel plezier met Pip op de training!
Dat met de gehoorzaamheid snap ik, maar wat is de funtraining?
(Niet dat gehoorzaamheid geen fun is............... )
Maureen
Bikkel (Stijnke) (10-11-2010: Bella (Kiep) X Berend (Bobbie)) en
Baukje ( 7-11-2000 tot 6-12-2017 : Baukelien (Lienke)X Auke Indy of the Frisian Homestead )
Harm (Dorus)(31-8-2014 : Bikkel (Stijnke) X Jaap (Lou) )
Bloem en ik gaan nu nog even naar de Gevorderden Gehoorzaamheid.
Speuren stond nog even niet op het programma.
Maar onze school is ook zo lekker dichtbij.
Bloemetje (Coco x First / Loebas) geb. 09-04-2011 Dieuwertje Bloem van Katoen (Bloemetje x Bram) geb. 22-12-14
Zo ben ik ook al een beetje aan het rondstruinen.
Waar zal ik t.z.t. heen gaan?
Er zit een Martin Gaus gebeuren in Roermond.
Die trainen sinds kort binnen bij Intra-tuin op zaterdagochtend. Super de luxe natuurlijk, maar ze vragen ook een flinke smak geld.
Dan zit er in Tegelen ook een school en trainen op woensdagavond. Eigenlijk ideaal.
Zo kom je nooit in de knoei met RITS of wat voor dagen.
Is beiden niet zover hier vandaan. Roermond is zelfs het snelst, ben je met een minuut of tien.
Ga er binnenkort maar eens een kijkje nemen.
Charlotte
Finny (25-7-1998 /08-09-2012)= Shaffie× Ben v.h. Brammersweidje
Guusje (30-10-2004)=Casper× Joepie
Stien (21-11-2012)= Rolly v.d. Heideakkers x Stien Op de Ruiver
Ben benieuwd wat je ervan vind Charlotte. Ik ben hier ook gaan informeren biij Martin Gaus maar afgezien van de kosten (erg duur) vond ik het niks. Alleen puppytraining was leuk. Daarna ging de training verder met je hond een uur in de bench en dan werd er verteld hoe je met een hond moet omgaan, misschien leuk als je geen idee hebt maar ik vond het niks. Misschien gaat het in Roermond anders. Gerry en Pebbles.
Wij zijn gisteren begonnen met de basiscursus bij Martin Gaus. Drie avonden in de week . Is 20 minuten praktijk en dan nog een uur theorie, waarbij de hond inderdaad in een bench mag of in de auto of met een ander gezinslid in de kantine. Bij de cursus die mijn vriendin gevolgd heeft, was het ook deels praktijk, deels theorie en moest de hond in de auto tijdens de theorie. Gaus is in Rotterdam ook overdekt en dat vind ik wel een groot pluspunt. Is mij best wel wat extra geld waard . De puppycursus (4 lessen) was wel leuk, maar denk juist dat deze cursus voor de ervaren hondenbezitter weinig toevoegt. Echt heel basic en wij (en Lonka) hadden eigenlijk al heel snel behoefte aan wat meer uitdaging. Ik laat nog wel weten hoe de vervolgcursus bevalt.